در حال بارگذاری ...
در پردیس شهید بهشتی هرمزگان برگزار شد :

جشنواره کشوری تجربیات برتر آموزشی - تربیتی اساتید و معلمان آموزش ریاضی ابتدایی

صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴ اسفند ۹۶ با حضور سرپرست استانی دانشگاه ،پرفسور زهرا گویا عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران و دکتر مانی رضایی عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان تهران و جمعی از معاونین اداره کل و نواحی و معلمان ابتدایی ریاضی آموزش و پرورش استان هرمزگان و مسئولین اساتید و کارکنان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان هرمزگان جشنواره کشوری تجربیات برتر آموزشی- تربیتی اساتید و معلمان آموزش ریاضی ابتدایی در پردیس شهید بهشتی هرمزگان برگزار گردید .

پروفسور گویا دبیر علمی این جشنواره بیان داشت : مسئولین باید در محیط کلاس توانایی بازگو کردن تجربیات واقعی خود را به طور صحیح داشته باشند .

مدیر نشریه رشد آموزش ریاضی و دبیر علمی جشنواره بیان داشت از ۱۰۴ تجربه ارسال شده به جشنواره تعداد دو تجربه جهت ارائه به صورت سخنرانی و ۴۴ تجربه جهت ارائه به صورت پوستر انتخاب گردیدند.

دکتر مانی رضایی استاد دانشگاه فرهنگیان تهران و عضو کمیته علمی جشنواره بیان داشت : پرورش کنجکاوی دانش آموزان و یادگیری معنادار اتفاق می افتد و استفاده از مثال ها و تجربیات واقعی کاربردی در کلاس درس به این مهم کمک می کند .

درابتدای این مراسم دکتر ضیائی سرپرست دانشگاه فرهنگیان هرمزگان ضمن اشاره به پیچیدگیهای امروز مانند توسعه سریع مرزهای دانش ، نسل های شتابان ،کودکان نا آرام ،پیشرفتهای فناوری اطلاعات و تاثیرات فرهنگی افزود: با این وضعیت نیاز به معلمان توانمند و هویت ساز بیش از پیش احساس می شود . وی فعالیتها و برنامه های پژوهشی دانشگاه فرهنگیان را رو به رشد دانست ادامه داد: امسال توانستیم هفت همایش و نشست پژوهشی را در دانشگاه برگزار نماییم.

 لازم به ذکر است پس از ارائه تجربیات منتخب به صورت سخنرانی و پوستر عصر امروز کارگاه های آموزشی توسط دکتر رضایی با موضوع هندسه اجحام و مهندس عسکری با موضوع حل مسئله برگزار خواهد شد و در مراسم اختتامیه از دارندگان تجربیات منتخب تقدیر خواهد شد.


نظرات کاربران