در حال بارگذاری ...
به همت دانشجویان رشته مشاوره پردیس شهید بهشتی هرمزگان برگزار گردید:

اولین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی پردیس های استان هرمزگان

 به همت دانشجویان رشته مشاوره پردیس شهید بهشتی هرمزگان، اولین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی پردیس های استان هرمزگان در روزهای یکشنبه و دوشنبه، ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ۹۷ با شکوه خاصی برگزار گردید .

در مراسم افتتامیه این جشنواره که یکشنبه شب ۱۶ اردیبهشت ۹۷ در سالن پردیس شهید بهشتی برگزار گردید ،دکتر ضیائی سرپرست امور پردیس های استان هرمزگان طی سخنانی جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی را به عنوان یک رویداد اصیل و ناب در ساحت تربیت هنری معرفی نمودند و افزودند:  برگزاری این جشنواره فرصتی برای بروز استعدادها و خلاقیت های هنری دانشجویان و محلی برای نقد و پرسشگری آنان و عرصه ای  برای انتقال مفاهیم آموزشی و تربیتی در قالب فیلم کوتاه است .

وی  ادامه دادند:  امروزی به کمک رسانه های آموزشی و از جمله فیلم میتوان فرآیند یاددهی - یادگیری را با سهولت بیشتری به دانش آموزان انتقال داد. وی در پایان اظهار امیدواری کرد که این جشنواره به صورت سالانه ،منطقه ای و کشوری ادامه یابد.

 در ادامه این جشنواره تعداد ۱۹ فیلم کوتاه تولیدی دانشجو معلمان و  ۶فیلم کوتاه میهمان از دانشگاه جامع هرمزگان ،دانشکده فنی و دانشکده فرهنگ و هنر اکران و توسط هیئت داوران نقد و بررسی شد.

 برگزاری کارگاههای آموزشی فیلمنامه نویسی توسط آقای گلستان از کارگردانان کشوری از دیگر برنامههای این جشنواره دو روزه بود.

 


نظرات کاربران