در حال بارگذاری ...
در پردیس شهید بهشتی هرمزگان برگزار گردید:

سومین مراسم باشکوه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان هرمزگان ( ورودی ۹۳ )

سومین مراسم باشکوه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان هرمزگان در فضای آکنده از صفا و صمیمیت در تاریخ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۷ و با حضور معاون سیاسی استانداری هرمزگان ، فرماندار بندرعباس، مدیر کل اجتماعی استانداری هرمزگان، معاونان و مشاوران اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ، جمعی از خیرین ، استادان و خانوادههای دانش آموختگان برگزار گردید.

 دکتر ضیایی مدیر استانی دانشگاه در این مراسم با تبریک به دانش آموختگان خانوادههای آنان افزود: در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان در سال های اخیر سه مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود، روز دانشجو و دانش آموختگی از اهمیت بالایی برخوردار بوده اند. یکی از آنها به معنی ورود استعدادها و نخبگان به دانشگاه ، دیگری سمبل تعهد و مسئولیت پذیری دانشجویان و جشن دانش آموختگی به معنی ورود دانایی و توانایی به جامعه و عرصه تعلیم و تربیت است وی افزود: از دو جهت باید به دانش آموختگان تبریک گفت. از یک جهت با اتمام یک مقطع تحصیلی و موفقیت در آن و کسب  تجارب جدید و از جهت دیگر به سبب ورود به کسوت شریف معلمی باید به دانش آموختگان تبریک گفت .

وی در ادامه با تاکید بر حساس بودن حرفه معلمی، دانش آموختگان را به احساس مسئولیت مضاعف در مقابل فرزندان این مرز و بوم فراخواندند.

 سرپرست امور پردیس های استان هرمزگان  از دانش آموختگان به عنوان سرمایه های دانشگاه و نظام تعلیم و تربیت یاد کردند و آنان را به حفظ ارتباط مداوم با دانشگاه توصیه کردند.

 وی افزود: خوشبختانه با حمایت های مقام معظم رهبری از این دانشگاه معلم ساز و برنامه های دکتر خنیفر ریاست محترم دانشگاه افق پیش روی دانشگاه روشن و امیدبخش است و این حمایت ها در تحقق اهداف عالیه دانشگاه در تربیت معلمان طراز جمهوری اسلامی ایران بسیار موثر خواهد بود.

 مهندس اکرمی معاون سیاسی استانداری هرمزگان از دانشگاه فرهنگیان به عنوان زیربنای توسعه و تعالی آموزش و پرورش یادکردند و تمام مدیران استانی را به حمایت از این دانشگاه استراتژیک فراخواندند. وی افزود: چشمان دانش آموزان در جای جای ایران اسلامی و نقاط محروم در انتظار ورود نسل توانمند و جدید دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان است .

و ادامه دادند: تربیت شهروندان مسئول، متعهد ، امانتدار و پرسشگر توسط معلمان صورت میگیرد و نسل جدید معلمان و دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان که به علم و ادب و اخلاق آراسته هستند به خوبی این وظیفه را انجام خواهند داد .

در ادامه این برنامه، از ۷۱ دانش آموخته سال ۹۷ به دانشگاه فرهنگیان هرمزگان در رشته های علوم تربیتی و مشاوره با اهداء لوح یادبود دانش آموختگی توسط معاون سیاسی استانداری هرمزگان تقدیر به عمل آمد و سوگند نامه معلمی توسط دانش آموختگان قرائت گردید .

اجرای نمایش طنز ، موسیقی سنتی استان هرمزگان و مسابقه از جمله برنامههای سومین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان هرمزگان بود.


نظرات کاربران