در حال بارگذاری ...
اطلاعیه شماره 3 دوره مهارت آموزی پیرامون:

تغییر محل آموزش دوره مهارت آموزی

نظر به درخواست مهارت آموزان برای تغییر محل آموزش، معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی  در پاسخ به آن، نکات ذیل را به اطلاع می رساند:

1- از آنجا که محل آموزش بر اساس "محل اقامت تعیین شده توسط مهارت آموز" تعیین شده است؛ مسئولیت محل تعیین شده، بر عهده شخص مهارت آموز بوده و امکان تغییر آن وجود ندارد. علاوه بر این همچنان که در اطلاعیه شماره 2 آمده است، محل آموزش 87% مهارت آموزان، منطبق با محل اقامت آنان می باشد. بنابراین مهارت آموزان محترم از ارائه درخواست تغییر محل آموزش خصوصاً از طریق مراجعه حضوری خودداری نمایند. تاکید می شود از آنجا که به درخواست حضوری مهارت آموزان به هیچ وجه ترتیب اثر داده نشده و نخواهد شد؛ و نیز مراجعات حضوری فقط برنامه ریزی و مدیریت دوره را با تاخیر و اختلال مواجه می کند، مهارت آموزان محترم از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی و پردیس های دانشگاه فرهنگیان پرهیز نموده و اطلاعات را صرفاً از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان پیگیری نمایند.

 

2- در صورتی که مهارت آموز دارای شرایط خاص (شامل بارداری، بیماری صعب العلاج و ...) باشد، باید درخواست انتقال خود را با «شرح علت» و «مدارک مربوطه» در سامانه ای که از مورخ 96/4/14 در پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه به نشانی cfu.ac.ir فعال خواهد شد؛ ثبت نمایند.

درخواست های ثبت شده در سامانه، در کمیسیون بررسی موارد خاص، بر اساس ضوابط و شرایط دوره مهارت آموزی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نتیجه از طریق سامانه مذکور به اطلاع متقاضی خواهد رسید.

متقاضیان محترم  می بایست در سامانه گلستان اقدام به ثبت نام غیرحضوری (مطابق مندرجات اطلاعیه شماره 2) نمایند؛ لیکن در صورت پذیرش درخواست، ثبت نام حضوری در مقصد انجام خواهد شد.

در صورتی که مدارک موضوعه، صحت ادعا را اثبات ننماید، درخواست مهارت آموز ملغی تلقی شده و باید به پردیس مبدأ مراجعه نماید.

شایان ذکر است ثبت درخواست در سامانه هیچگونه حقی برای مهارت آموز ایجاد نمی کند.

به درخواست های مهارت آموزان به علت هایی همچون بعد مسافت، اشتباه در تعیین استان محل اقامت و ... ترتیب اثر داده نخواهد شد.

گفتنی است نتیجه کمیسیون قطعی و عمل به آن برای مهارت آموز لازم است. بنابراین پس از ثبت درخواست تغییر محل آموزش، امکان انصراف از تقاضا به هیچ وجه وجود ندارد.

همچنین در خصوص محل آموزش پودمان عملی به اطلاع می رساند:

 پودمان عملی دارای سه بخش است: بخش اول مشتمل درس «کارآموزی» است که مهارت آموز، تحت نظر معلم راهنمای منتخب پردیس در محل کار خود آن را میگذراند. بخش دوم مشتمل بر دو درس مجازی «فلسفه تربیت رسمی و عمومی» و «اخلاق حرفه ای» است که کلاس های رفع اشکال و آزمون پایانی آن در خرداد ماه سال 1397 در استان محل خدمت برگزار خواهد شد. بخش سوم مشتمل بر درس «آموزش پژوهی» است که مهارت آموز در درس یکی از استادان دانشگاه ثبت نام می کند و بر اساس برنامه توافق شده فی مابین، با ایشان در تعامل خواهد بود.


نظرات کاربران